You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Berna sipariş üzerine mobilya tasarımı yapıyor ve ilk Vitrin Alışveriş reklamını tamamladı. Reklamı ailesine göstermek istiyor. Berna, Vitrin Alışveriş reklamını nerede bulabilir?

Berna sipariş üzerine mobilya tasarımı yapıyor ve ilk Vitrin Alışveriş reklamını tamamladı. Reklamı ailesine göstermek istiyor. Berna, Vitrin Alışveriş reklamını nerede bulabilir?

Berna sipariş üzerine mobilya tasarımı yapıyor ve ilk Vitrin Alışveriş reklamını tamamladı. Reklamı ailesine göstermek istiyor.

Berna, Vitrin Alışveriş reklamını nerede bulabilir?

  • Alaka düzeyi gözetilerek yerleştirildiğinden, benzer bir işletmenin web sitesinde kenar çubuğunda görünür.
  • Diğer reklamlarla birlikte dönüşümlü olarak yayınlanacağı için herhangi bir Google aramasından sonra kenar çubuğunda rastgele görüntülenebilir.
  • Etki yaratması gözetilerek yerleştirildiğinden, mobilyalarla ilgili bir YouTube videosunun ilk ve son üçte birlik bölümünde görülür.
  • Marka bilinirliği sağladığından, “özel üretim puf” şeklindeki bir Google aramasının ardından arama sonuçlarının en üstünde görünür.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top