You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Cansu, el yapımı dekoratif çömlekler satan butik bir mağazanın sahibi. Potansiyel müşterilerine sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için bir dijital reklam kampanyası yayınlamayı seçti. Alışveriş kampanyası reklamı, Cansu’ya nasıl bir fayda sağlayabilir?

Cansu, el yapımı dekoratif çömlekler satan butik bir mağazanın sahibi. Potansiyel müşterilerine sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için bir dijital reklam kampanyası yayınlamayı seçti. Alışveriş kampanyası reklamı, Cansu’ya nasıl bir fayda sağlayabilir?

Cansu, el yapımı dekoratif çömlekler satan butik bir mağazanın sahibi. Potansiyel müşterilerine sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için bir dijital reklam kampanyası yayınlamayı seçti.

Alışveriş kampanyası reklamı, Cansu’ya nasıl bir fayda sağlayabilir?

  • Görsel öğelerden oluşur ve kullanıcı daha reklamı açmadan, satılan ürün hakkında ayrıntılı bilgi verir.
  • Satılan ürünü, daha pahalı ürünlerin yanında göstererek değer karşılaştırma imkanı sunar.
  • Çok az bilgi sağladığından, ürünle ilgilenen müşterilerin daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret etmesi gerekir.
  • Tıklama başına maliyeti düşüktür ve web sitesi trafiğinin toplam hacmini artırır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top