You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Emir, elektrikli bisikletler ve yedek parçalarının satışını yaptığı yeni bir online mağaza açıyor. İşletmesini tanıtmak istiyor ancak bunun için, ürünlerinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan basit bir çözüm kullanmayı hedefliyor. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Emir’e satışları konusunda nasıl yardımcı olabilir?

Emir, elektrikli bisikletler ve yedek parçalarının satışını yaptığı yeni bir online mağaza açıyor. İşletmesini tanıtmak istiyor ancak bunun için, ürünlerinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan basit bir çözüm kullanmayı hedefliyor. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Emir’e satışları konusunda nasıl yardımcı olabilir?

Emir, elektrikli bisikletler ve yedek parçalarının satışını yaptığı yeni bir online mağaza açıyor. İşletmesini tanıtmak istiyor ancak bunun için, ürünlerinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan basit bir çözüm kullanmayı hedefliyor.

Akıllı Alışveriş kampanyaları, Emir’e satışları konusunda nasıl yardımcı olabilir?

  • Değişiklik için günlük posta listesi önerilerinde bulunarak.
  • Ağlarda teklif verme ve reklam yerleştirme işlemlerini otomatikleştirerek.
  • Ürün resimlerinin animasyonlu sürümlerini oluşturarak.
  • Emir’in yalnızca en çok satan ürünlerini tanıtarak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top