You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > İpek, sahibi olduğu kitabevi için birkaç ay önce yayınladığı Google Alışveriş kampanyasını yönetiyor. İşletmesi için büyüme fırsatlarını belirlemek istiyor. Google Alışveriş reklamlarındaki raporlama özelliği, İpek’in ihtiyaç duyduğu bilgilere ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

İpek, sahibi olduğu kitabevi için birkaç ay önce yayınladığı Google Alışveriş kampanyasını yönetiyor. İşletmesi için büyüme fırsatlarını belirlemek istiyor. Google Alışveriş reklamlarındaki raporlama özelliği, İpek’in ihtiyaç duyduğu bilgilere ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

İpek, sahibi olduğu kitabevi için birkaç ay önce yayınladığı Google Alışveriş kampanyasını yönetiyor. İşletmesi için büyüme fırsatlarını belirlemek istiyor.

Google Alışveriş reklamlarındaki raporlama özelliği, İpek’in ihtiyaç duyduğu bilgilere ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

  • Fırsatları keşfetmek için yeni ürün grupları bulup bunları düzenlemesine olanak tanır.
  • Pazar bilgileri edinmek için karşılaştırma verilerini kullanmasına olanak tanır.
  • Ürün görünümünü ayrıntılı raporlar gösterecek şekilde filtrelemesine olanak tanır.
  • Gösterim payı verilerini ve Teklif Simülasyon Aracı’nı kullanmasına olanak tanır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top