You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Kerim, kendi web sitesi üzerinden satıyor ve küçük ama sadık bir müşteri kitlesine sahip. Kerim, Keys & Strings’in müşteri kitlesini büyütmekle görevlendiriliyor. Vitrin Alışveriş reklamları, Kerim için neden en doğru seçenektir?

Kerim, kendi web sitesi üzerinden satıyor ve küçük ama sadık bir müşteri kitlesine sahip. Kerim, Keys & Strings’in müşteri kitlesini büyütmekle görevlendiriliyor. Vitrin Alışveriş reklamları, Kerim için neden en doğru seçenektir?

Kerim, kendi web sitesi üzerinden satıyor ve küçük ama sadık bir müşteri kitlesine sahip. Kerim, Keys & Strings’in müşteri kitlesini büyütmekle görevlendiriliyor.

Vitrin Alışveriş reklamları, Kerim için neden en doğru seçenektir?

  • Potansiyel müşterileri, gerçek mekanda faaliyet gösteren yakındaki mağazalara yönlendirir.
  • Arama sürecinin başlangıcında ürünlerinizi göstererek, ne satın alacağına karar verme aşamasında olan müşterilerin ürünlerinizi bulmasına yardımcı olur.
  • Ne satın alacağına karar verme aşamasında olan müşterilerin ürünlerinizi bulmasına yardımcı olmak için, A/B testi işlevini kullanarak çeşitli reklamları test eder.
  • Arama terimleri için yalnızca en düşük fiyatlı ürünü gösterir, bu da yeni tıklamaları artırır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top