You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Semra kısa süre önce, saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Google Ads, reklamverenlere farklı kampanya türleri sunarak reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleme olanağı sağladığından Semra’nın tanıtım için tercih ettiği yöntem oluyor. Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

Semra kısa süre önce, saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Google Ads, reklamverenlere farklı kampanya türleri sunarak reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleme olanağı sağladığından Semra’nın tanıtım için tercih ettiği yöntem oluyor. Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

Semra kısa süre önce, saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Google Ads, reklamverenlere farklı kampanya türleri sunarak reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleme olanağı sağladığından Semra’nın tanıtım için tercih ettiği yöntem oluyor.
Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

  • Semra’nın sattığı ürünlerle ilgili bilgiyi reklam tıklanmadan önce vererek tüketicilere ürünleri tanıtan Alışveriş kampanyaları.
  • Favori sosyal medya platformlarında gezindikleri sırada kullanıcılara Semra’nın ürünlerini gösteren Sosyal Medya kampanyaları.
  • Televizyon kanallarında ve kablo TV’de favori programlarını izledikleri sırada tüketicilere Semra’nın ürünlerini tanıtan Televizyon kampanyaları.
  • Etkileşimi, uygulama yüklemelerini ve hatta ürün siparişi verme gibi uygulama içi işlemleri artıran Uygulama kampanyaları.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top