You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Sever Ayakkabı’nın tek şubesi, 1917 yılından beri faaliyet gösteriyor. İşletme dijital pazarlamaya geçiş yapmayı düşünüyor. İşletme sahibi Berk Sever, belirli bir potansiyel müşteri türüne odaklanmak istiyor. Sever Ayakkabı’nın Yerel Envanter reklamı yayınlaması, aşağıdaki potansiyel müşterilerden hangisine fayda sağlar?

Sever Ayakkabı’nın tek şubesi, 1917 yılından beri faaliyet gösteriyor. İşletme dijital pazarlamaya geçiş yapmayı düşünüyor. İşletme sahibi Berk Sever, belirli bir potansiyel müşteri türüne odaklanmak istiyor. Sever Ayakkabı’nın Yerel Envanter reklamı yayınlaması, aşağıdaki potansiyel müşterilerden hangisine fayda sağlar?

Sever Ayakkabı’nın tek şubesi, 1917 yılından beri faaliyet gösteriyor. İşletme dijital pazarlamaya geçiş yapmayı düşünüyor. İşletme sahibi Berk Sever, belirli bir potansiyel müşteri türüne odaklanmak istiyor.

Sever Ayakkabı’nın Yerel Envanter reklamı yayınlaması, aşağıdaki potansiyel müşterilerden hangisine fayda sağlar?

  • Alışveriş kararı vermesi genellikle haftalar süren ve ayakkabı alacağı yere mevcut kuponlara bakarak karar veren Melis.
  • Bahçe işlerinde kullanacağı için konumdan veya indirimden bağımsız olarak en ucuz ayakkabıyı arayan Peker.
  • O gece katılacağı bir etkinlik için klasik ayakkabı alması gereken ve Sever Ayakkabı mağazasının yakınında erkek ayakkabıları araması yapan Baran.
  • Yurt dışında okurken memleketindeki Sever Ayakkabı’dan ayakkabı satın almak isteyen Ceyda.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top