You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Suzan, el yapımı ekmek üretimi yapan bir ekmek fırını zincirinin pazarlama müdürü. Şirketin markasını tanıtmak için Vitrin Alışveriş reklamlarını tercih ediyor. Suzan’ın başarılı bir Vitrin Alışveriş reklamı oluşturmak için aşağıdakilerden hangisine ihtiyacı vardır?

Suzan, el yapımı ekmek üretimi yapan bir ekmek fırını zincirinin pazarlama müdürü. Şirketin markasını tanıtmak için Vitrin Alışveriş reklamlarını tercih ediyor. Suzan’ın başarılı bir Vitrin Alışveriş reklamı oluşturmak için aşağıdakilerden hangisine ihtiyacı vardır?

Suzan, el yapımı ekmek üretimi yapan bir ekmek fırını zincirinin pazarlama müdürü. Şirketin markasını tanıtmak için Vitrin Alışveriş reklamlarını tercih ediyor.

Suzan’ın başarılı bir Vitrin Alışveriş reklamı oluşturmak için aşağıdakilerden hangisine ihtiyacı vardır?

  • Ürünlerini rekabette öne çıkarmak üzere seçilmiş yaşam tarzı resimleri ve yaratıcı metinler.
  • Şirketinin web sitesine yüksek miktarda trafik çekecek heyecan verici bir indirim kuponu promosyonu.
  • Ürünlerini rekabette öne çıkarabilecek çeşitli anahtar kelimeleri bir araya getiren bir etiketleme sistemi.
  • Mağaza içi satın alma işlemlerini destekleyip el yapımı ürünlerle ilgili hikayeyi tanıtan, gerçek mekanda faaliyet gösteren bir mağaza.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top