You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Beklenen tıklama oranınızı artırarak bir Google Arama Ağı reklamının kalite puanını iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Hedefiniz, daha fazla kullanıcının reklamı tıklayıp sonrasında web sitenizi ziyaret etmesi. Reklamınızın tıklanma sayısını aşağıdakilerden hangisi artırabilir?

Beklenen tıklama oranınızı artırarak bir Google Arama Ağı reklamının kalite puanını iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Hedefiniz, daha fazla kullanıcının reklamı tıklayıp sonrasında web sitenizi ziyaret etmesi. Reklamınızın tıklanma sayısını aşağıdakilerden hangisi artırabilir?

Beklenen tıklama oranınızı artırarak bir Google Arama Ağı reklamının kalite puanını iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Hedefiniz, daha fazla kullanıcının reklamı tıklayıp sonrasında web sitenizi ziyaret etmesi.

Reklamınızın tıklanma sayısını aşağıdakilerden hangisi artırabilir?

  • Reklamla ilgili teklifi düşürmek.
  • Reklamı birden fazla kez klonlamak.
  • Web sitesinin hızıyla ilgili küçük ayarlamalar yapmak.
  • Reklama daha fazla ayrıntı eklemek.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top