You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Berna, bir Google Arama Ağı reklamının daha iyi bir reklam sıralamasına sahip olması ve reklam açık artırmasında daha iyi performans göstermesi için kalite puanını artırmaya çalışıyor. Berna’nın reklamında yapılacak hangi değişiklik reklam sıralamasını iyileştirebilir? 

Berna, bir Google Arama Ağı reklamının daha iyi bir reklam sıralamasına sahip olması ve reklam açık artırmasında daha iyi performans göstermesi için kalite puanını artırmaya çalışıyor. Berna’nın reklamında yapılacak hangi değişiklik reklam sıralamasını iyileştirebilir? 

Berna, bir Google Arama Ağı reklamının daha iyi bir reklam sıralamasına sahip olması ve reklam açık artırmasında daha iyi performans göstermesi için kalite puanını artırmaya çalışıyor.

Berna’nın reklamında yapılacak hangi değişiklik reklam sıralamasını iyileştirebilir?

  • Beklenen tıklama oranını potansiyel olarak artırmak için başlığı kalın yapmak.
  • Kalite Puanı’nı artırmak için mesaj metninde renk kullanmak.
  • Reklamın daha ilgi çekici olması için resim eklemek.
  • Tatil sezonunda ilgili mesajlar eklemek.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top