You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Can Sıhhı Tesisat, özellikle de mesai saatinden sonra gelen hizmet çağrılarında sunduğu mükemmel müşteri hizmetleriyle gurur duyuyor. Şirket, gece yarısı acil tesisat hizmetine ihtiyaç duyan kişilerle bağlantı kurmak istiyor. Can Sıhhi Tesisat’ın bu hedefe ulaşması için hangi ölçütü yapılandırması gerekir?

Can Sıhhı Tesisat, özellikle de mesai saatinden sonra gelen hizmet çağrılarında sunduğu mükemmel müşteri hizmetleriyle gurur duyuyor. Şirket, gece yarısı acil tesisat hizmetine ihtiyaç duyan kişilerle bağlantı kurmak istiyor. Can Sıhhi Tesisat’ın bu hedefe ulaşması için hangi ölçütü yapılandırması gerekir?

Can Sıhhı Tesisat, özellikle de mesai saatinden sonra gelen hizmet çağrılarında sunduğu mükemmel müşteri hizmetleriyle gurur duyuyor. Şirket, gece yarısı acil tesisat hizmetine ihtiyaç duyan kişilerle bağlantı kurmak istiyor.

Can Sıhhi Tesisat’ın bu hedefe ulaşması için hangi ölçütü yapılandırması gerekir?

  • Cihazlar
  • Reklam uzantıları
  • Reklam zaman planlaması
  • Ağlar

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top