You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Gamze, sonuçlarını optimize etmek için çeşitli başlık ve açıklama kombinasyonları deneyebilmek istiyor. Pazarlama departmanı duyarlı arama ağı reklamlarını kullanmasını öneriyor. Gamze’nin duyarlı arama ağı reklamlarını kullanarak elde edebileceği iki avantaj nedir? (İki seçenek belirleyin.)

Gamze, sonuçlarını optimize etmek için çeşitli başlık ve açıklama kombinasyonları deneyebilmek istiyor. Pazarlama departmanı duyarlı arama ağı reklamlarını kullanmasını öneriyor. Gamze’nin duyarlı arama ağı reklamlarını kullanarak elde edebileceği iki avantaj nedir? (İki seçenek belirleyin.)

Gamze, sonuçlarını optimize etmek için çeşitli başlık ve açıklama kombinasyonları deneyebilmek istiyor. Pazarlama departmanı duyarlı arama ağı reklamlarını kullanmasını öneriyor.

Gamze’nin duyarlı arama ağı reklamlarını kullanarak elde edebileceği iki avantaj nedir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Daha yüksek alaka düzeyi
  • Daha fazla esneklik
  • Daha uzun dönüşüm hunileri
  • Düşük BTO
  • Daha az tıklama sahtekarlığı

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top