You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Levent, büyük bir üretici firmanın giyim bölümünün reklamcılık faaliyetlerini yürütüyor. Arama Ağı Reklamları kampanyalarını değerlendirmesine yardımcı olması için Google Ads Öneriler sayfasından yararlanıyor. Optimizasyon önerilerinin hangi özelliği Levent’e fayda sağlar?

Levent, büyük bir üretici firmanın giyim bölümünün reklamcılık faaliyetlerini yürütüyor. Arama Ağı Reklamları kampanyalarını değerlendirmesine yardımcı olması için Google Ads Öneriler sayfasından yararlanıyor. Optimizasyon önerilerinin hangi özelliği Levent’e fayda sağlar?

Levent, büyük bir üretici firmanın giyim bölümünün reklamcılık faaliyetlerini yürütüyor. Arama Ağı Reklamları kampanyalarını değerlendirmesine yardımcı olması için Google Ads Öneriler sayfasından yararlanıyor.

Optimizasyon önerilerinin hangi özelliği Levent’e fayda sağlar?

  • Öneriler Google kaynaklı genel bilgiler sunar.
  • Öneriler üst düzey hesap yöneticileri tarafından oluşturulur.
  • Öneriler söz konusu hesaba göre özelleştirilir.
  • Öneriler yalnızca belirli anahtar kelimeler için geçerlidir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top