You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Leyla, sahip olduğu web sitesinden mutfak mobilyası satışı yapıyor. Satışlar belirli bir oranın altına düşmese de Leyla, bu oranın internetteki diğer mobilya mağazalarına kıyasla düşük olduğundan endişe ediyor. Google Arama Ağı kampanyası, Leyla’nın işletmesi için nasıl bir avantaj sağlayabilir?

Leyla, sahip olduğu web sitesinden mutfak mobilyası satışı yapıyor. Satışlar belirli bir oranın altına düşmese de Leyla, bu oranın internetteki diğer mobilya mağazalarına kıyasla düşük olduğundan endişe ediyor. Google Arama Ağı kampanyası, Leyla’nın işletmesi için nasıl bir avantaj sağlayabilir?

Leyla, sahip olduğu web sitesinden mutfak mobilyası satışı yapıyor. Satışlar belirli bir oranın altına düşmese de Leyla, bu oranın internetteki diğer mobilya mağazalarına kıyasla düşük olduğundan endişe ediyor.

Google Arama Ağı kampanyası, Leyla’nın işletmesi için nasıl bir avantaj sağlayabilir?

  • Organik arama sonuçlarında işletmesinin sıralaması yükselir.
  • Potansiyel müşteriler, işletmesinin web sitesine otomatik olarak yönlendirilir.
  • İşletmesiyle ilgili reklamlar dijital ve geleneksel medyanın çeşitli platformlarında gösterilir.
  • İşletmesi, aramalar sırasında benzer işletmelerle rekabet edebilecek görünürlük düzeyine ulaşır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top