You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Murat’ın akıllı ev aksesuarları monte eden bir şirketi var. Çalışanları kısa bir süre önce garaj kapılarına belirli birimler monte etme konusunda özel bir eğitim aldı. Murat, çalışanlarının yeni becerilerinden faydalanmak istiyor. Bir Google Arama Ağı kampanyası Murat’ın şirketine nasıl katkı sağlayabilir?

Murat’ın akıllı ev aksesuarları monte eden bir şirketi var. Çalışanları kısa bir süre önce garaj kapılarına belirli birimler monte etme konusunda özel bir eğitim aldı. Murat, çalışanlarının yeni becerilerinden faydalanmak istiyor. Bir Google Arama Ağı kampanyası Murat’ın şirketine nasıl katkı sağlayabilir?

Murat’ın akıllı ev aksesuarları monte eden bir şirketi var. Çalışanları kısa bir süre önce garaj kapılarına belirli birimler monte etme konusunda özel bir eğitim aldı. Murat, çalışanlarının yeni becerilerinden faydalanmak istiyor.

Bir Google Arama Ağı kampanyası Murat’ın şirketine nasıl katkı sağlayabilir?

  • Web sitesi organik sıralamada daha yukarıda görüntülenir.
  • İnsanlar benzer montaj seçeneklerini araştırırken onun reklamı gösterilebilir.
  • Reklamları rastgele gösterilir ve yeni soğuk müşteri adayları oluşturur.
  • Reklamları benzer sektör web sitelerinde gösterilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top