You are here
Home > Google Adwords > AdWords Sertifikası Nasıl Alınır? %100 Garantili

AdWords Sertifikası Nasıl Alınır? %100 Garantili

AdWords sertifikası, Adwords reklamları konusunda bilgi ve yetkinliklerinizi onaylayan online bir belgedir. Google tarafından çevrimiçi olarak gerçekleştirilen sınavları başarı ile tamamlamanız halinde dijital reklamcılık konusunda uzman olduğunuzu ifade etmektedir. Bu makalemizde AdWords sertifikası nasıl alınır, ne işe yarar konularına değineceğiz.

AdWords Sertifikasına sahip olmak için bizimle iletişime geçin!

Mail: info@googleadwordsreklami.com
Skype: bizeiletin
Telefon / Whatsapp: 0553 171 99 84

AdWords sertifikası bireysel başarıyı temsil etmenin yanında özellikle Google Partner’i olan reklam ajansları için ayrı bir öneme sahiptir. Gelişen teknoloji ve reklam sektörünün hızla büyümesi ile artık müşteriler Google Partner rozeti bulunan ajanslar ile çalışmak istiyor. Google İş Ortağı statüsünü elde eden şirketler AdWords reklamlarında gösterdiği performans ve bilgiyi sertifika sayıları ile göstermektedir.

Google Partners üyeliği bulunan herkes AdWords sertifikası alma fırsatını yakalayabilir. Google Partners üyeliği tamamen ücretsizdir. Peki Google AdWords sertifikası sahibi olmanın faydaları ve avantajları nelerdir?

  • Bireysel olarak müşterilerinize yada müşteri adaylarınıza sertifikaya sahip çevrimiçi reklamcılık uzmanı olduğunuzu belirtebilirsiniz.
  • Kurumsal firmalar için reklam ajansınızın Google Partner / Premier Google Partner rozeti sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

AdWords sertifikası ile;

Statünüzü başkalarıyla paylaşabilmek için duvara asabileceğiniz kişiye özel bir sertifika alırsınız ve Google Partners’da herkese açık profiller listesine girersiniz

Sertifika sınavlarına çalışırken AdWords ile yeni müşteriler bulmanızı ve kampanyalarınızın performansını artırmanızı sağlayabilecek yeni beceriler öğrenirsiniz

Potansiyel işverenlere AdWords’de uzman olduğunuzu göstererek CV’nize değer katarsınız

AdWords Sertifikası Sahibi Olun

%100 Garantili Google AdWords Sertifika Çözümlerimiz ve detaylar için aşağıdaki mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Google AdWords Sertifikası Nasıl Alınır?

Google AdWords Sertifikası Nasıl Alınır

Google Partners sayfasından kaydınızı oluşturabilir ve AdWords sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz. Adwords sertifikasına sahip dijital reklamcılık uzmanı olabilmeniz için Temel Düzey sınavı mutlak olmak üzere Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklamcılık, Mobil Reklamcılık, Video Reklamcılığı ve Alışveriş Reklamcılığı sınavlarından herhangi birini başarı ile geçmeniz yetecektir. Ancak Google AdWords ürünlerine ait ne kadar çok sınavı başarı ile cevaplandırırsanız profiliniz o kadar uzman görünecektir.

AdWords Temel Düzey

AdWords Temel Düzey Sınavı Soruları
120 dakika
100 soru
%80 başarı notu

Arama Ağı Reklamcılığı

Arama Ağı Reklamcılığı Sınavı Soruları
120 dakika
100 soru
%80 başarı notu

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü Reklamcılık Sınavı Soruları
120 dakika
100 soru
%80 başarı notu

Video Reklamcılık

Video Reklamcılık Sınavı Soruları
90 dakika
74 soru
%80 başarı notu

Mobil Reklamcılık

Mobil Reklamcılık Sınavı Soruları
90 dakika
70 soru
%80 başarı notu

Alışveriş Reklamcılığı

Alışveriş Reklamcılığı Sınavı Soruları
90 dakika
63 soru
%80 başarı notu

Mobil Siteler

Mobil Siteler Sınavı Soruları
90 dakika
65 soru
80% geçme notu

Google Analytics Sınavı

Google Analytics Sınavı Soruları
90 dakika
70 soru
80% geçme notu

Özellikle Google İş Ortağı olan reklam ajansları için AdWords sertifika sayısının önemini anlatmaya gerek yok sanırım. Google temsilcileri tarafından belli oranda AdWords sertifikalarına sahip olmaları istenmektedir.

Google AdWords Sertifikası Nasıl Alınır

Google Partners olmak istiyorsunuz fakat AdWords sertifikanız mı yok? Aşağıdaki yorum bölümünden ya da info@googleadwordsreklami.com mail adresinden bizimle iletişime geçerek, %100 garantili sertifika hizmetimiz ile siz de Google AdWords sınav sorularından başarılı sonuçlar alın. Maksimum 2 gün içinde tüm sertifikalara sahip olma şansını kaçırmayın!

22 thoughts on “AdWords Sertifikası Nasıl Alınır? %100 Garantili

  1. 2 yıldır aktif adwords reklamlarını yönetiyorum fakat sertifika sınav sorularını bir türlü tamamlayamadım.

    Mail gönderdim, dönüşünüzü bekliyorum

Bir Cevap Yazın

Top