You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Meral, Google Arama Ağı kampanyası yayınladığı birkaç ayın ardından reklamını yaptığı ürünlerde satışların beklenenin gerisinde kalmaya başladığını fark ediyor. Google Ads Öneriler sayfasını kontrol ettiğinde kampanyasının optimizasyon puanının %22 olduğunu görüyor. Bu puan, Meral’in Google Arama Ağı kampanyası için ne anlama geliyor?

Meral, Google Arama Ağı kampanyası yayınladığı birkaç ayın ardından reklamını yaptığı ürünlerde satışların beklenenin gerisinde kalmaya başladığını fark ediyor. Google Ads Öneriler sayfasını kontrol ettiğinde kampanyasının optimizasyon puanının %22 olduğunu görüyor. Bu puan, Meral’in Google Arama Ağı kampanyası için ne anlama geliyor?

Meral, Google Arama Ağı kampanyası yayınladığı birkaç ayın ardından reklamını yaptığı ürünlerde satışların beklenenin gerisinde kalmaya başladığını fark ediyor. Google Ads Öneriler sayfasını kontrol ettiğinde kampanyasının optimizasyon puanının %22 olduğunu görüyor.

Bu puan, Meral’in Google Arama Ağı kampanyası için ne anlama geliyor?

  • Benzer işletmelerin kampanyaları, Meral’in kampanyasına kıyasla %78 daha iyi performans gösteriyor.
  • Tamamen optimize edilebilmesi için kampanya bütçesinin %22 oranında artırılması gerekiyor.
  • Meral’in, kampanyası için ayırdığı gelirin %22’si yanlış alanlarda kullanılıyor.
  • Kampanya puanının %78’lik iyileşme payı var.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top