You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Veli, son 30 gündür Görüntülü Reklam Ağı kampanyasındaki dönüşümleri izliyor. Bu süre boyunca 24 dönüşüm sağladı ve otomatik teklif stratejisi olarak reklam harcamalarından elde edilen gelir hedefini kullanmayı planlıyor. Veli aşağıdaki otomatik teklif stratejisi türlerinden hangisini kullanacak?

Veli, son 30 gündür Görüntülü Reklam Ağı kampanyasındaki dönüşümleri izliyor. Bu süre boyunca 24 dönüşüm sağladı ve otomatik teklif stratejisi olarak reklam harcamalarından elde edilen gelir hedefini kullanmayı planlıyor. Veli aşağıdaki otomatik teklif stratejisi türlerinden hangisini kullanacak?

Veli, son 30 gündür Görüntülü Reklam Ağı kampanyasındaki dönüşümleri izliyor. Bu süre boyunca 24 dönüşüm sağladı ve otomatik teklif stratejisi olarak reklam harcamalarından elde edilen gelir hedefini kullanmayı planlıyor.

Veli aşağıdaki otomatik teklif stratejisi türlerinden hangisini kullanacak?

  • Bilinirliğe dayalı teklif
  • Gelir odaklı teklif
  • Üzerinde düşünme odaklı teklif
  • Dönüşüm odaklı teklif

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top