You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Alışveriş reklamlarının online işletmelere satışlarını artırma konusunda yardımcı olma süreci, potansiyel müşterilerin ürünlerle ilgili reklamlara tıklamasından bile önce başlar. Bunun nedeni, alışveriş yapanların satın alma işlemini tamamlama olasılığını artıran belirli bir koşulun olmasıdır. Bu koşul, aşağıdakilerden hangisinde belirtilmiştir?

Alışveriş reklamlarının online işletmelere satışlarını artırma konusunda yardımcı olma süreci, potansiyel müşterilerin ürünlerle ilgili reklamlara tıklamasından bile önce başlar. Bunun nedeni, alışveriş yapanların satın alma işlemini tamamlama olasılığını artıran belirli bir koşulun olmasıdır. Bu koşul, aşağıdakilerden hangisinde belirtilmiştir?

Alışveriş reklamlarının online işletmelere satışlarını artırma konusunda yardımcı olma süreci, potansiyel müşterilerin ürünlerle ilgili reklamlara tıklamasından bile önce başlar.

Bunun nedeni, alışveriş yapanların satın alma işlemini tamamlama olasılığını artıran belirli bir koşulun olmasıdır. Bu koşul, aşağıdakilerden hangisinde belirtilmiştir?

  • Reklamı açmadan önce yeterince bilgi edinebilmeleri.
  • Reklamın, arama sonuçları boyunca birden çok konuma yerleştirilmesi.
  • Reklamda animasyonlu ürün resmi galerisi bulunması.
  • Arama sonuçlarında yalnızca tek bir işletmenin reklamının gösterilmesi.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top