You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Ayla, işletme kullanıcıları ve dünya çapında seyahat eden gezginler için sırt çantaları üreten bir firmanın sahibi. Zamanının çoğunu stok düzeylerini, çalışanları ve şirketin finansal durumunu denetleyerek geçirdiği için Google Ads kullanmanın çok vakit alacağından endişe ediyor. Akıllı alışveriş kampanyaları, kampanya yönetimini nasıl basitleştirebilir?

Ayla, işletme kullanıcıları ve dünya çapında seyahat eden gezginler için sırt çantaları üreten bir firmanın sahibi. Zamanının çoğunu stok düzeylerini, çalışanları ve şirketin finansal durumunu denetleyerek geçirdiği için Google Ads kullanmanın çok vakit alacağından endişe ediyor. Akıllı alışveriş kampanyaları, kampanya yönetimini nasıl basitleştirebilir?

Ayla, işletme kullanıcıları ve dünya çapında seyahat eden gezginler için sırt çantaları üreten bir firmanın sahibi. Zamanının çoğunu stok düzeylerini, çalışanları ve şirketin finansal durumunu denetleyerek geçirdiği için Google Ads kullanmanın çok vakit alacağından endişe ediyor.

Akıllı alışveriş kampanyaları, kampanya yönetimini nasıl basitleştirebilir?

  • Akıllı Alışveriş kampanyaları, haftalık envanter stok düzeyi raporları oluşturur.
  • Akıllı Alışveriş kampanyaları bütçe ayırma, hedefleme, reklam oluşturma ve teklif verme işlemlerini otomatikleştirir.
  • Akıllı Alışveriş kampanyaları, çok satan ürünler için perakende satış fiyatları önerir.
  • Akıllı Alışveriş kampanyaları bir satış gerçekleştiğinde Ayla’ya otomatik bildirim gönderir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top