You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Aylin, el yapımı sabunlar satıyor. Gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazasını kısa bir süre önce internete taşıdı ve Google ile Yerel envanter reklamı yayınlamayı düşünüyor. Yerel Envanter reklamı, Aylin’in işlerini büyütmesine nasıl yardımcı olabilir?

Aylin, el yapımı sabunlar satıyor. Gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazasını kısa bir süre önce internete taşıdı ve Google ile Yerel envanter reklamı yayınlamayı düşünüyor. Yerel Envanter reklamı, Aylin’in işlerini büyütmesine nasıl yardımcı olabilir?

Aylin, el yapımı sabunlar satıyor. Gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazasını kısa bir süre önce internete taşıdı ve Google ile Yerel envanter reklamı yayınlamayı düşünüyor.

Yerel Envanter reklamı, Aylin’in işlerini büyütmesine nasıl yardımcı olabilir?

  • Genellikle el yapımı sabunlarla ilgili arama yapan potansiyel müşterilerin ilgisini çekerek.
  • El yapımı sabun meraklılarının yoğun olarak yaşayabileceği mahallelere reklam panoları yerleştirerek.
  • Mağaza konumlarına dair bilinirliği artırmak için mevcut müşterilere sözcülük görevi vererek.
  • Potansiyel müşterileri, yüksek kaliteli sabunlar için daha fazla para harcama konusunda motive ederek ve mağaza konumlarına dair bilinirliği artırarak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top