You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Performans Planlayıcı’dan yararlandıktan sonra performans hedefleri özelliğinin kullanılması neden önerilir?

Performans Planlayıcı’dan yararlandıktan sonra performans hedefleri özelliğinin kullanılması neden önerilir?

Performans Planlayıcı’dan yararlandıktan sonra performans hedefleri özelliğinin kullanılması neden önerilir?

  • Bu uygulama ile gelecek dönemlerde sezonluk etkilerin ve bütçe dağılımının hesaba katılmasını sağlayabilir, bu sayede kampanyalarınızın “Bütçeyle sınırlı” durumuna geçmesini önleyebilirsiniz.
  • Bu uygulama ile hesap yönetiminin tüm özelliklerinden yararlanarak, performans hedeflerine ulaşma olasılığını artırabilirsiniz.
  • Bu uygulama ile hem Performans Planlayıcı’da belirlenen hedefleri izleyebilir, hem de kampanya açısından işler yolunda gitmediğinde uyarılar ve öneriler alabilirsiniz.
  • Bu uygulama ile Google Analytics’ten, Performans Planlayıcı önerileri uygulandığında web sitesi davranışının nasıl etkilendiğine dair ayrıntılı analizler alabilirsiniz.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top