You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Reyhan, el yapımı sabun satışı yapıyor. Gerçek mekanda faaliyet gösteren, Reyhan’ın Sabunları adlı ilk mağazasını kısa bir süre önce açtı ve Google ile Yerel envanter reklamı yayınlamayı düşünüyor. Reyhan’ın, başarılı bir Yerel envanter reklamı yayınlamak için aşağıdakilerden hangisine ihtiyacı vardır?

Reyhan, el yapımı sabun satışı yapıyor. Gerçek mekanda faaliyet gösteren, Reyhan’ın Sabunları adlı ilk mağazasını kısa bir süre önce açtı ve Google ile Yerel envanter reklamı yayınlamayı düşünüyor. Reyhan’ın, başarılı bir Yerel envanter reklamı yayınlamak için aşağıdakilerden hangisine ihtiyacı vardır?

Reyhan, el yapımı sabun satışı yapıyor. Gerçek mekanda faaliyet gösteren, Reyhan’ın Sabunları adlı ilk mağazasını kısa bir süre önce açtı ve Google ile Yerel envanter reklamı yayınlamayı düşünüyor.

Reyhan’ın, başarılı bir Yerel envanter reklamı yayınlamak için aşağıdakilerden hangisine ihtiyacı vardır?

  • Özel olarak seçilmiş yaşam tarzı resimleri
  • Düzenli olarak güncellenen ürün stok durumu
  • Markasının diğerlerinden ayırt edilmesini sağlayan benzersiz bir metin
  • Çok büyük oranda indirim uygulanmış fiyatlar

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top