You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Suzan, el yapımı ekmek üretimi yapan bir ekmek fırını zincirinin pazarlama müdürü. Suzan, şirketinde üretilen ekmek çeşitlerinin tanıtımı için kısa bir süre önce fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Şimdi de markayı tanıtabileceği bir online reklamcılık çözümü arıyor. Vitrin Alışveriş reklamları, Suzan için neden doğru seçenektir?

Suzan, el yapımı ekmek üretimi yapan bir ekmek fırını zincirinin pazarlama müdürü. Suzan, şirketinde üretilen ekmek çeşitlerinin tanıtımı için kısa bir süre önce fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Şimdi de markayı tanıtabileceği bir online reklamcılık çözümü arıyor. Vitrin Alışveriş reklamları, Suzan için neden doğru seçenektir?

Suzan, el yapımı ekmek üretimi yapan bir ekmek fırını zincirinin pazarlama müdürü. Suzan, şirketinde üretilen ekmek çeşitlerinin tanıtımı için kısa bir süre önce fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Şimdi de markayı tanıtabileceği bir online reklamcılık çözümü arıyor.

Vitrin Alışveriş reklamları, Suzan için neden doğru seçenektir?

  • Bir potansiyel müşteri “el yapımı ekmek” ifadesini kullandığında tam sayfa reklam olarak gösterilir.
  • Suzan’ın mağazasına dair bilinirliği artırmak için alakalı olmayan aramalara fotoğraflı reklamlar yerleştirir.
  • Suzan’a, mükemmel yaşam tarzı resimleri ve özel metinlerle müşterilere ilham verme imkanı sunar.
  • Fotoğraflar potansiyel müşteriler tarafından tıklandığında indirim kodu oluşturur.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top