You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Tolga, otomatik olarak reklam oluşturmak ve kampanya yönetimini basitleştirmek için hem kendi kaynaklarından hem Google’ın makine öğrenimi teknolojisinden yararlanmak istiyor. Bu sayede farklı ağlarda gösterilecek çeşitli reklamlar oluşturmayı planlıyor. Yayınladığı Akıllı Alışveriş kampanyası kapsamında bu hedeflere ulaşabilmesi için Tolga’nın kaynaklarından hangisi gereklidir?

Tolga, otomatik olarak reklam oluşturmak ve kampanya yönetimini basitleştirmek için hem kendi kaynaklarından hem Google’ın makine öğrenimi teknolojisinden yararlanmak istiyor. Bu sayede farklı ağlarda gösterilecek çeşitli reklamlar oluşturmayı planlıyor. Yayınladığı Akıllı Alışveriş kampanyası kapsamında bu hedeflere ulaşabilmesi için Tolga’nın kaynaklarından hangisi gereklidir?

Tolga, otomatik olarak reklam oluşturmak ve kampanya yönetimini basitleştirmek için hem kendi kaynaklarından hem Google’ın makine öğrenimi teknolojisinden yararlanmak istiyor. Bu sayede farklı ağlarda gösterilecek çeşitli reklamlar oluşturmayı planlıyor.

Yayınladığı Akıllı Alışveriş kampanyası kapsamında bu hedeflere ulaşabilmesi için Tolga’nın kaynaklarından hangisi gereklidir?

  • Web sitesi resimleri, videolar ve metin açıklamaları
  • Stok resimler, videolar ve otomatik metinler
  • Üretici sitelerinden resimler ve metinler
  • Hesap ürün feed’i ve yüklenmiş öğeler

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top