You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Alışveriş Reklamları Sertifikası > Zehra, internet üzerinden el çantası satışı yapan işletmesini geniş bir kitleye tanıtmak istiyor. Ancak müşterileri için el çantası üretmekle meşgul olduğundan, reklam kampanyasının ayrıntılarını yönetmeye ayırabilecek çok az zamanı var. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Zehra’ya bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

Zehra, internet üzerinden el çantası satışı yapan işletmesini geniş bir kitleye tanıtmak istiyor. Ancak müşterileri için el çantası üretmekle meşgul olduğundan, reklam kampanyasının ayrıntılarını yönetmeye ayırabilecek çok az zamanı var. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Zehra’ya bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

Zehra, internet üzerinden el çantası satışı yapan işletmesini geniş bir kitleye tanıtmak istiyor. Ancak müşterileri için el çantası üretmekle meşgul olduğundan, reklam kampanyasının ayrıntılarını yönetmeye ayırabilecek çok az zamanı var.

Akıllı Alışveriş kampanyaları, Zehra’ya bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

  • Reklamlarını herhangi bir aramada mümkün olduğunca sık göstermeye çalışarak.
  • Sunduğu ürün yelpazesinin tamamının her gün gösterilmesini sağlayarak.
  • Reklamlarını birden çok kitle ve ağ genelinde göstererek.
  • Reklamlarını uygun olan tüm ülkelerde otomatik olarak göstererek.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top