You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Başarılı bir Google Ads kampanyası yönetirken, manuel teklif vermek yerine neden otomatik teklif özelliğini kullanırsınız?

Başarılı bir Google Ads kampanyası yönetirken, manuel teklif vermek yerine neden otomatik teklif özelliğini kullanırsınız?

Başarılı bir Google Ads kampanyası yönetirken, manuel teklif vermek yerine neden otomatik teklif özelliğini kullanırsınız?

  • Çünkü veriler ile bağlama karşılıklı olarak başvurup uygun teklifi ayarlamak daha basit ve doğrudan bir görevdir.
  • Çünkü kullanıcıların niyeti ve işletmeniz için değerli işlemler gerçekleştirip bunları tamamlama olasılığı konuma, zamana veya cihaza göre nadiren değişir.
  • Çünkü Google açık artırmalarının dinamik yapısı gereği, uygun teklif genellikle hareketli bir hedeftir ve manuel teklif verme seçeneğini kullanarak bu tür hedeflere geniş ölçekte ulaşmak zordur.
  • Çünkü teklif otomatikleştirme, açık artırmaların sunduğu dönüşüm fırsatına bağlı olarak düşük hassasiyet düzeyleri sunan standart bir özelliktir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top