You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Berna, rekabet düzeyi oldukça yüksek bir segmentte yer alan yeni bir ürünün pazarlama çalışmalarından sorumlu. Genel stratejisi kapsamında Google Arama Ağı kampanyası başlatmayı planlıyor. Google Arama Ağı kampanyası başlatmanın sunabileceği değer aşağıdakilerden hangisidir?

Berna, rekabet düzeyi oldukça yüksek bir segmentte yer alan yeni bir ürünün pazarlama çalışmalarından sorumlu. Genel stratejisi kapsamında Google Arama Ağı kampanyası başlatmayı planlıyor. Google Arama Ağı kampanyası başlatmanın sunabileceği değer aşağıdakilerden hangisidir?

Berna, rekabet düzeyi oldukça yüksek bir segmentte yer alan yeni bir ürünün pazarlama çalışmalarından sorumlu. Genel stratejisi kapsamında Google Arama Ağı kampanyası başlatmayı planlıyor.

Google Arama Ağı kampanyası başlatmanın sunabileceği değer aşağıdakilerden hangisidir?

  • Berna’nın vitrinlerinden herhangi birine fiziksel olarak yakın konumda olan kullanıcılara reklam gösterilir.
  • İşletmesi, aramalar sırasında benzer işletmelerle rekabet edebilecek görünürlük düzeyine ulaşır.
  • Berna’nın kampanyasındaki reklamlar geleneksel medyada alakalı içeriklerle birlikte gösterilir.
  • Berna’nın web sitesi daha iyi bir sayfa sıralaması elde eder.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top