You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Bulut’un elektronik şirketi, UltraView1000 adlı yeni bir televizyonu satışa sunuyor. Bulut, Arama Ağı Reklamları kampanyasında “televizyon” anahtar kelimesiyle geniş eşleme kullanmaya karar veriyor. Geniş eşleme, Bulut’un kampanyasına nasıl bir avantaj sağlar?

Bulut’un elektronik şirketi, UltraView1000 adlı yeni bir televizyonu satışa sunuyor. Bulut, Arama Ağı Reklamları kampanyasında “televizyon” anahtar kelimesiyle geniş eşleme kullanmaya karar veriyor. Geniş eşleme, Bulut’un kampanyasına nasıl bir avantaj sağlar?

Bulut’un elektronik şirketi, UltraView1000 adlı yeni bir televizyonu satışa sunuyor. Bulut, Arama Ağı Reklamları kampanyasında “televizyon” anahtar kelimesiyle geniş eşleme kullanmaya karar veriyor.

Geniş eşleme, Bulut’un kampanyasına nasıl bir avantaj sağlar?

  • Bulut’un reklamı yalnızca arama terimlerinde “televizyon” anahtar kelimesi bire bir şekilde kullanıldığında gösterilir.
  • Bulut’un reklamı yalnızca arama teriminde “televizyon” ile birlikte başka kelimeler de kullanıldığında -gösterilir.
  • Arama terimlerinde anahtar kelimesinin varyasyonları (örneğin, TV) kullanıldığında Bulut’un reklamı gösterilir.
  • Bulut’un reklamı yalnızca arama terimlerinde televizyon markası UtraView1000 kullanıldığında gösterilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top