You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Bulut’un elektronik şirketinde satışa sunulan UltraView1000 adlı yeni televizyon büyük ilgi görüyor. Bu televizyon, sesli komut imkanı sunan bir erişilebilirlik özelliğiyle donatılmış. Bulut, Arama Ağı Reklamları kampanyasında “televizyon”, “erişilebilir” ve “ses” anahtar kelimeleriyle geniş eşleme düzenleyici kullanmaya karar veriyor. Geniş eşleme düzenleyici, Bulut’un Arama Ağı Reklamları kampanyasına nasıl bir avantaj sağlar?

Bulut’un elektronik şirketinde satışa sunulan UltraView1000 adlı yeni televizyon büyük ilgi görüyor. Bu televizyon, sesli komut imkanı sunan bir erişilebilirlik özelliğiyle donatılmış. Bulut, Arama Ağı Reklamları kampanyasında “televizyon”, “erişilebilir” ve “ses” anahtar kelimeleriyle geniş eşleme düzenleyici kullanmaya karar veriyor. Geniş eşleme düzenleyici, Bulut’un Arama Ağı Reklamları kampanyasına nasıl bir avantaj sağlar?

Bulut’un elektronik şirketinde satışa sunulan UltraView1000 adlı yeni televizyon büyük ilgi görüyor. Bu televizyon, sesli komut imkanı sunan bir erişilebilirlik özelliğiyle donatılmış. Bulut, Arama Ağı Reklamları kampanyasında “televizyon”, “erişilebilir” ve “ses” anahtar kelimeleriyle geniş eşleme düzenleyici kullanmaya karar veriyor.

Geniş eşleme düzenleyici, Bulut’un Arama Ağı Reklamları kampanyasına nasıl bir avantaj sağlar?

  • Arama terimleri, anahtar kelimelerin en az üçünü veya bu terimlerin varyasyonlarını içeriyorsa Bulut’un reklamı gösterilir.
  • Arama terimleri, anahtar kelimelerden en az birini ve anahtar kelimelerin başındaki veya sonundaki kelimeleri içeriyorsa Bulut’un reklamı gösterilir.
  • Arama terimleri, anahtar kelimelerden en az birini veya bu terimlerin varyasyonlarını içeriyorsa Bulut’un reklamı gösterilir.
  • Arama terimlerinde anahtar kelimelerin üçü de bire bir şekilde kullanılırsa Bulut’un reklamı gösterilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top