You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Candan, ilk Google Arama Ağı Reklamı’nı oluşturmaya çalışıyor. Potansiyel müşterilerin olumlu yanıt vereceği ilgi çekici ve alakalı bir reklam oluşturmak istiyor. Candan kullanıcı tıklamaları kazanmak için _____.bir reklam oluşturmaya odaklanmalıdır. (İki seçenek belirleyin.)

Candan, ilk Google Arama Ağı Reklamı’nı oluşturmaya çalışıyor. Potansiyel müşterilerin olumlu yanıt vereceği ilgi çekici ve alakalı bir reklam oluşturmak istiyor. Candan kullanıcı tıklamaları kazanmak için _____.bir reklam oluşturmaya odaklanmalıdır. (İki seçenek belirleyin.)

Candan, ilk Google Arama Ağı Reklamı’nı oluşturmaya çalışıyor. Potansiyel müşterilerin olumlu yanıt vereceği ilgi çekici ve alakalı bir reklam oluşturmak istiyor.

Candan kullanıcı tıklamaları kazanmak için _____.bir reklam oluşturmaya odaklanmalıdır. (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • alakalı bir başlığı olan
  • en az iki farklı renk içeren
  • devam eden bir promosyon içeren
  • büyük yazı tipi boyutuna sahip olan
  • arama sonuçlarından sonra listelenen

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top