You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Can’ın şirketi harika ürünler üretiyor ve müşteriler satın aldıkları ürünlerden çok memnun. Ne yazık ki şirketin web sitesini ziyaret eden potansiyel müşterilerin sayısı çok az. Duyarlı arama ağı reklamlarının Can’ın şirketinin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasına yardımcı olabileceği iki yöntem nedir? (İki seçenek belirleyin.)

Can’ın şirketi harika ürünler üretiyor ve müşteriler satın aldıkları ürünlerden çok memnun. Ne yazık ki şirketin web sitesini ziyaret eden potansiyel müşterilerin sayısı çok az. Duyarlı arama ağı reklamlarının Can’ın şirketinin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasına yardımcı olabileceği iki yöntem nedir? (İki seçenek belirleyin.)

Can’ın şirketi harika ürünler üretiyor ve müşteriler satın aldıkları ürünlerden çok memnun. Ne yazık ki şirketin web sitesini ziyaret eden potansiyel müşterilerin sayısı çok az.

Duyarlı arama ağı reklamlarının Can’ın şirketinin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasına yardımcı olabileceği iki yöntem nedir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Duyarlı reklamlar, birden fazla başlık ve açıklama seçeneği sayesinde daha çeşitli arama terimleriyle daha fazla açık artırmada rekabet edebilir.
  • Kararları makine öğreniminin verdiği duyarlı reklamlar, her açık artırmada sistem tarafından imtiyazlı bir muamele görür.
  • Daha yüksek satış başına işlem getirisi sağlayan duyarlı reklamlar, bir reklamverenin aktif kampanyalarının çalışma bütçesini artırır.
  • Tıklama başına maliyetin düşük olması sayesinde, duyarlı reklamları kullanan reklamverenler daha çok günlük açık artırmaya katılma maliyetini karşılayabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top