You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Cem, web sitesinden televizyon satışı yapıyor. Sitenin, satışını yapmadığı bir marka için yapılan aramalardan trafik aldığını fark ediyor ve söz konusu markayla ilgili negatif anahtar kelime oluşturuyor. Negatif anahtar kelime, Cem’in reklam kampanyasına nasıl yardımcı olur?

Cem, web sitesinden televizyon satışı yapıyor. Sitenin, satışını yapmadığı bir marka için yapılan aramalardan trafik aldığını fark ediyor ve söz konusu markayla ilgili negatif anahtar kelime oluşturuyor. Negatif anahtar kelime, Cem’in reklam kampanyasına nasıl yardımcı olur?

Cem, web sitesinden televizyon satışı yapıyor. Sitenin, satışını yapmadığı bir marka için yapılan aramalardan trafik aldığını fark ediyor ve söz konusu markayla ilgili negatif anahtar kelime oluşturuyor.

Negatif anahtar kelime, Cem’in reklam kampanyasına nasıl yardımcı olur?

  • Cem’in işletmesiyle ilgili reklamlar mümkün olduğunca geniş bir kitleye gösterilir.
  • Kullanıcılar söz konusu televizyon markası için arama yaptığında Cem’in reklamları daha az gösterilir.
  • Yaygın yazım hataları yapıldığında ve Cem’in kullandığı anahtar kelimelerin eş anlamlıları aratıldığında Cem’in reklamları yine de gösterilebilir.
  • Cem’in reklamları, satışını yapmadığı marka için arama yapan kullanıcılara gösterilmez.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top