You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Emre, bir Google Arama Ağı kampanyası yönetiyor ve reklamlarının göründüğü konumu iyileştirmek istiyor. Tekliflerini artırdı ancak reklamları yine de Arama Ağı sonuçlarının en üstünde gösterilmiyor. Emre, Reklam Sıralamasını iyileştirmek için başka ne yapabilir?

Emre, bir Google Arama Ağı kampanyası yönetiyor ve reklamlarının göründüğü konumu iyileştirmek istiyor. Tekliflerini artırdı ancak reklamları yine de Arama Ağı sonuçlarının en üstünde gösterilmiyor. Emre, Reklam Sıralamasını iyileştirmek için başka ne yapabilir?

Emre, bir Google Arama Ağı kampanyası yönetiyor ve reklamlarının göründüğü konumu iyileştirmek istiyor. Tekliflerini artırdı ancak reklamları yine de Arama Ağı sonuçlarının en üstünde gösterilmiyor.

Emre, Reklam Sıralamasını iyileştirmek için başka ne yapabilir?

  • Reklam için kullanışlı ve alakalı bir açılış sayfası oluşturmak.
  • Reklam uzantılarını kaldırmak.
  • Reklamdaki kelime sayısını azaltmak.
  • Kullanıcı sinyallerini ve özelliklerini kontrol etmek.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top