You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Helin Isıtma ve Havalandırma (HIH) şirketi, yeni akıllı buzdolaplarına olan ilgiyi artırmak istiyor. WidgetCo’nun da akıllı buzdolapları sattığını biliyorlar. HIH’ın pazarlama müdürü, “buzdolabı” geniş eşlemeli anahtar kelimesini oluşturuyor ve negatif anahtar kelime olarak “WidgetCo”yu ekliyor. Hangi iki arama sonucunda reklam gösterilir? (İki seçenek belirleyin.)

Helin Isıtma ve Havalandırma (HIH) şirketi, yeni akıllı buzdolaplarına olan ilgiyi artırmak istiyor. WidgetCo’nun da akıllı buzdolapları sattığını biliyorlar. HIH’ın pazarlama müdürü, “buzdolabı” geniş eşlemeli anahtar kelimesini oluşturuyor ve negatif anahtar kelime olarak “WidgetCo”yu ekliyor. Hangi iki arama sonucunda reklam gösterilir? (İki seçenek belirleyin.)

Helin Isıtma ve Havalandırma (HIH) şirketi, yeni akıllı buzdolaplarına olan ilgiyi artırmak istiyor. WidgetCo’nun da akıllı buzdolapları sattığını biliyorlar. HIH’ın pazarlama müdürü, “buzdolabı” geniş eşlemeli anahtar kelimesini oluşturuyor ve negatif anahtar kelime olarak “WidgetCo”yu ekliyor.

Hangi iki arama sonucunda reklam gösterilir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Enerji tasarruflu buzdolabı
  • WidgetCo müşteri desteği
  • Buzdolabı yorumları WidgetCo
  • WidgetCo buzdolabının kurulumu
  • Akıllı buzdolabı yorumları

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top