You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Kıvılcım, Google Arama Ağı reklam kampanyasının performansının düştüğünü fark ettikten sonra kampanyanın optimizasyon puanını değerlendirdi. Puan bir ay öncekinden çok daha düşük. Öneriler sayfasında çıkan bir optimizasyon önerisini uyguluyor. Kampanyasının optimizasyon puanına ne olur?

Kıvılcım, Google Arama Ağı reklam kampanyasının performansının düştüğünü fark ettikten sonra kampanyanın optimizasyon puanını değerlendirdi. Puan bir ay öncekinden çok daha düşük. Öneriler sayfasında çıkan bir optimizasyon önerisini uyguluyor. Kampanyasının optimizasyon puanına ne olur?

Kıvılcım, Google Arama Ağı reklam kampanyasının performansının düştüğünü fark ettikten sonra kampanyanın optimizasyon puanını değerlendirdi. Puan bir ay öncekinden çok daha düşük. Öneriler sayfasında çıkan bir optimizasyon önerisini uyguluyor.

Kampanyasının optimizasyon puanına ne olur?

  • Önerilerin uygulanması puanı etkilemez.
  • Öneriler kabul edildikten sonra puan dinamik olarak artar.
  • Öneriler kabul edildikten sonra puan düşer.
  • Öneriye bağlı olarak puan artabilir veya düşebilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top