You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Mine, yakın zamanda **İdeal Çizme** adlı yeni bir ürün lanse etti. Marka, bulunduğu sektörde adını duyurmaya başladı bile. Google Ads aracılığıyla daha fazla trafik çekmek istiyor fakat trafiği yalnızca ürününün adıyla (**İdeal Çizme**) yapılan aramalarla sınırlandırıyor. Mine, yalnızca **İdeal Çizme** ürün adı için yapılan aramaların trafiğini çekmek için hangi anahtar kelime eşleme türünü kullanmalıdır?

Mine, yakın zamanda **İdeal Çizme** adlı yeni bir ürün lanse etti. Marka, bulunduğu sektörde adını duyurmaya başladı bile. Google Ads aracılığıyla daha fazla trafik çekmek istiyor fakat trafiği yalnızca ürününün adıyla (**İdeal Çizme**) yapılan aramalarla sınırlandırıyor. Mine, yalnızca **İdeal Çizme** ürün adı için yapılan aramaların trafiğini çekmek için hangi anahtar kelime eşleme türünü kullanmalıdır?

Mine, yakın zamanda **İdeal Çizme** adlı yeni bir ürün lanse etti. Marka, bulunduğu sektörde adını duyurmaya başladı bile. Google Ads aracılığıyla daha fazla trafik çekmek istiyor fakat trafiği yalnızca ürününün adıyla (**İdeal Çizme**) yapılan aramalarla sınırlandırıyor.

Mine, yalnızca **İdeal Çizme** ürün adı için yapılan aramaların trafiğini çekmek için hangi anahtar kelime eşleme türünü kullanmalıdır?

  • Tam eşleme
  • Geniş eşleme düzenleyici
  • Sıralı eşleme
  • Geniş eşleme

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top