You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Semih, Google Arama Ağı Reklamları’nı yeni kullanmaya başladığından başarılı bir reklam kampanyası yürütmek için gerekli becerilere ya da zamana sahip olmayabileceğinden endişeleniyor. Semih’e Dinamik Arama Ağı Reklamları’nın hangi iki özelliği yardımcı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Semih, Google Arama Ağı Reklamları’nı yeni kullanmaya başladığından başarılı bir reklam kampanyası yürütmek için gerekli becerilere ya da zamana sahip olmayabileceğinden endişeleniyor. Semih’e Dinamik Arama Ağı Reklamları’nın hangi iki özelliği yardımcı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Semih, Google Arama Ağı Reklamları’nı yeni kullanmaya başladığından başarılı bir reklam kampanyası yürütmek için gerekli becerilere ya da zamana sahip olmayabileceğinden endişeleniyor.

Semih’e Dinamik Arama Ağı Reklamları’nın hangi iki özelliği yardımcı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Dinamik Arama Ağı Reklamları’nın teklif verme sürecinden geçmesine gerek yoktur.
  • Makine öğrenimi otomatik olarak yeni anahtar kelimeler bulmaya yardımcı olur.
  • Dinamik Arama Ağı Reklamları’nın kullanıcı arayüzü tüm manuel kontrolleri hariç tutar.
  • Dinamik Arama Ağı Reklamları önceden kullanıcı yapılandırması gerektirmez.
  • Hedef URL’ler otomatik olarak güncel tutulur.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top