You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Tamer yeni bir kaykay arıyor. Araştırma yapıp bulabileceği en iyi kaykayı satın almak için Google Arama’ya gidiyor. Tamer’in başlangıçtan alışverişin tamamlanmasına kadar olan süreçte Google Arama Ağı Reklamları ile olan etkileşimini açıklamak için aşağıdaki adımları mantıklı sıraya yerleştirin.

Tamer yeni bir kaykay arıyor. Araştırma yapıp bulabileceği en iyi kaykayı satın almak için Google Arama’ya gidiyor. Tamer’in başlangıçtan alışverişin tamamlanmasına kadar olan süreçte Google Arama Ağı Reklamları ile olan etkileşimini açıklamak için aşağıdaki adımları mantıklı sıraya yerleştirin.

Tamer yeni bir kaykay arıyor. Araştırma yapıp bulabileceği en iyi kaykayı satın almak için Google Arama’ya gidiyor.

Tamer’in başlangıçtan alışverişin tamamlanmasına kadar olan süreçte Google Arama Ağı Reklamları ile olan etkileşimini açıklamak için aşağıdaki adımları mantıklı sıraya yerleştirin.

  • Tamer “en iyi kaykaylar” araması yapar.
  • Tamer arama sonuçlarına göz gezdirir.
  • Tamer Google Arama Ağı reklamını açar.
  • Tamer açılan web sitesindeki farklı kaykaylara göz atar.
  • Tamer açılan web sitesinden satın alma işlemi yapar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top