You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Zerrin, Paris’te her şey dahil tatil ile ilgili Google Arama Ağı Reklamı’nı görecek kullanıcı sayısını sınırlandırmak istiyor. Reklamının “her şey dahil tatil Paris” haricinde aramalar yapan kullanıcılarla eşleşmesini istemiyor. Bu nedenle tam eşleme türünü kullanarak, reklamını kimlerin göreceğini belirleyen bir sınırlandırma uyguluyor. Zerrin’in arama terimleriyle eşleşebilecek arama terimleri aşağıdakilerden hangisinde belirtilmiştir?

Zerrin, Paris’te her şey dahil tatil ile ilgili Google Arama Ağı Reklamı’nı görecek kullanıcı sayısını sınırlandırmak istiyor. Reklamının “her şey dahil tatil Paris” haricinde aramalar yapan kullanıcılarla eşleşmesini istemiyor. Bu nedenle tam eşleme türünü kullanarak, reklamını kimlerin göreceğini belirleyen bir sınırlandırma uyguluyor. Zerrin’in arama terimleriyle eşleşebilecek arama terimleri aşağıdakilerden hangisinde belirtilmiştir?

Zerrin, Paris’te her şey dahil tatil ile ilgili Google Arama Ağı Reklamı’nı görecek kullanıcı sayısını sınırlandırmak istiyor. Reklamının “her şey dahil tatil Paris” haricinde aramalar yapan kullanıcılarla eşleşmesini istemiyor. Bu nedenle tam eşleme türünü kullanarak, reklamını kimlerin göreceğini belirleyen bir sınırlandırma uyguluyor.

Zerrin’in arama terimleriyle eşleşebilecek arama terimleri aşağıdakilerden hangisinde belirtilmiştir?

  • En iyi her şey dahil tatil
  • Her şey dahil Paris tatili
  • Paris’te her şey dahil aile tatili
  • Her şey dahil tatil

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top