You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Aynur, ilk Akıllı Görüntülü Reklam kampanyasını başlatmaya hazır ancak son 30 günde yeterli sayıda dönüşümü olmadığı için hesabı bu kampanyaya henüz uygun değil. Akıllı Görüntülü Reklam kampanyası başlatmaya uygun olmak için gerekli minimum dönüşüm sayısı (son 30 günde) aşağıdakilerden hangisidir?

Aynur, ilk Akıllı Görüntülü Reklam kampanyasını başlatmaya hazır ancak son 30 günde yeterli sayıda dönüşümü olmadığı için hesabı bu kampanyaya henüz uygun değil. Akıllı Görüntülü Reklam kampanyası başlatmaya uygun olmak için gerekli minimum dönüşüm sayısı (son 30 günde) aşağıdakilerden hangisidir?

Aynur, ilk Akıllı Görüntülü Reklam kampanyasını başlatmaya hazır ancak son 30 günde yeterli sayıda dönüşümü olmadığı için hesabı bu kampanyaya henüz uygun değil.

Akıllı Görüntülü Reklam kampanyası başlatmaya uygun olmak için gerekli minimum dönüşüm sayısı (son 30 günde) aşağıdakilerden hangisidir?

  • Görüntülü Reklam Ağı’nda en az 100 dönüşüm veya Arama Ağı’nda en az 50 dönüşüm.
  • Görüntülü Reklam Ağı’nda en az 50 dönüşüm veya Arama Ağı’nda en az 100 dönüşüm.
  • Görüntülü Reklam Ağı’nda en az 30 dönüşüm veya Arama Ağı’nda en az 50 dönüşüm
  • Görüntülü Reklam Ağı’nda en az 50 dönüşüm veya Arama Ağı’nda en az 30 dönüşüm.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top