You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Bir pazarlamacının Duyarlı Görüntülü Reklamları kullanmasının nedeni aşağıdakilerden hangileri olabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Bir pazarlamacının Duyarlı Görüntülü Reklamları kullanmasının nedeni aşağıdakilerden hangileri olabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Bir pazarlamacının Duyarlı Görüntülü Reklamları kullanmasının nedeni aşağıdakilerden hangileri olabilir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Daha geniş erişim: Hem yerel hem de yerel olmayan envanterler için çoğu reklam alanı boyutunda yayınlanabilen reklamlar oluşturmanızı sağlar.
  • Daha iyi iletişim: Otomatik konuşma sistemi veya metinle web sitesi ziyaretçilerinin tüm sorgularına anında yanıt vermenizi sağlar.
  • Yardım: Reklam boyutunu, görünümünü ve biçimini belirli bir reklam alanına sığacak şekilde düzenlemek için kullanıcılara talimatlar verir.
  • Bulgu: Diğer reklam biçimlerinden daha güvenilir sektör verileri sağlar.
  • Uygun maliyet: Benzer bir edinme başına maliyetle daha fazla dönüşüm elde etmenizi sağlar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top