You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Gonca, sörf giysileri üreten bir firmanın sahibi. Markasının bilinirliğini artırmak ve daha çok satış yapmak istiyor. Google Görüntülü Reklamlar, Gonca’nın işletme hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

Gonca, sörf giysileri üreten bir firmanın sahibi. Markasının bilinirliğini artırmak ve daha çok satış yapmak istiyor. Google Görüntülü Reklamlar, Gonca’nın işletme hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

Gonca, sörf giysileri üreten bir firmanın sahibi. Markasının bilinirliğini artırmak ve daha çok satış yapmak istiyor.

Google Görüntülü Reklamlar, Gonca’nın işletme hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

  • Sınıfının en iyisi amaç sinyallerinden yararlanarak reklamları en alakalı içeriklerin yanına yerleştirir.
  • Pazarlama hedefini otomatik olarak tanımlar ve Gonca’ya kitlesiyle alakalı olan özellikler ve seçenekler sunar.
  • Reklamlarının, sörf giysileri araması yapan kişilere gösterilen Google Arama sonuçları üzerinde gösterilmesini sağlar.
  • Reklamlar, müşterilerin ürünleri doğrudan reklam içinden satın alabilmesini sağlayabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top