You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Google Ads, işletmelerin internette başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu amaçla Google Ads, üç temel ilkeye dayalı olarak geliştirilmiştir. Bu ilkeler aşağıdakilerden hangisidir?

Google Ads, işletmelerin internette başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu amaçla Google Ads, üç temel ilkeye dayalı olarak geliştirilmiştir. Bu ilkeler aşağıdakilerden hangisidir?

Google Ads, işletmelerin internette başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu amaçla Google Ads, üç temel ilkeye dayalı olarak geliştirilmiştir.

Bu ilkeler aşağıdakilerden hangisidir?

  • Etki, bilinirlik ve tanıtım
  • Alaka düzeyi, kontrol ve sonuçlar
  • Büyüme, erişim ve trafik
  • Satış, üzerine düşünme ve dürüstlük

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top