You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Google Görüntülü Reklamlar, reklamverenlerin kendi reklam öğelerini sisteme yükleyebilmesini sağlar. Böylece reklamlarının görünümü ve tarzı üzerinde daha fazla denetim sağlanabilir. Yüklenen reklamların iki türü aşağıdakilerden hangisidir?

Google Görüntülü Reklamlar, reklamverenlerin kendi reklam öğelerini sisteme yükleyebilmesini sağlar. Böylece reklamlarının görünümü ve tarzı üzerinde daha fazla denetim sağlanabilir. Yüklenen reklamların iki türü aşağıdakilerden hangisidir?

Google Görüntülü Reklamlar, reklamverenlerin kendi reklam öğelerini sisteme yükleyebilmesini sağlar. Böylece reklamlarının görünümü ve tarzı üzerinde daha fazla denetim sağlanabilir.

Yüklenen reklamların iki türü aşağıdakilerden hangisidir?

  • Resim reklamlar and AVHTTPS reklamlar
  • Video reklamlar ve AMPHTML reklamlar
  • Video reklamlar and AMPHTTP reklamlar
  • Resim reklamlar ve AMPHTML reklamlar

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top