You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Melis, hem gerçek mekanda hem de internette faaliyet gösteren mağazasında satış yapan büyük bir sanat malzemeleri tedarikçisi. Markasının bilinirliğini artırmak ve daha çok satış yapmak istiyor. Google Görüntülü Reklamlar, Melis’in işletme hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

Melis, hem gerçek mekanda hem de internette faaliyet gösteren mağazasında satış yapan büyük bir sanat malzemeleri tedarikçisi. Markasının bilinirliğini artırmak ve daha çok satış yapmak istiyor. Google Görüntülü Reklamlar, Melis’in işletme hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

Melis, hem gerçek mekanda hem de internette faaliyet gösteren mağazasında satış yapan büyük bir sanat malzemeleri tedarikçisi. Markasının bilinirliğini artırmak ve daha çok satış yapmak istiyor.

Google Görüntülü Reklamlar, Melis’in işletme hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabilir?

  • Melis’in reklamlarının, sanat malzemeleri araması yapan kullanıcılara gösterilen Google Arama sonuçlarının üstünde gösterilmesini sağlar.
  • Sınıfının en iyisi amaç sinyallerini kullanarak Melis’in reklamlarını en alakalı içeriklerin yanına yerleştirir.
  • Google Görüntülü Reklamlar ölçülebilir performans özellikleri, Melis’in herhangi bir girdide bulunması gerekmeden firmanın pazarlama hedeflerini otomatik olarak seçer.
  • Müşterilerin, sanat malzemelerini doğrudan reklamların içinden satın alabilmesini sağlar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top