You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Nejat, bisiklet satışı yapan bir web sitesinin yöneticisi. Bu segmentte satışları artırmak için bir Google Ads Görüntülü Reklam Ağı kampanyası kullanıyor ve hedefleme seçeneği olarak Pazardaki kitleler’i belirliyor. Pazardaki kitleler’in Nejat’a pazarlama hedeflerine ulaşma konusunda sağladığı avantaj aşağıdakilerden hangisidir?

Nejat, bisiklet satışı yapan bir web sitesinin yöneticisi. Bu segmentte satışları artırmak için bir Google Ads Görüntülü Reklam Ağı kampanyası kullanıyor ve hedefleme seçeneği olarak Pazardaki kitleler’i belirliyor. Pazardaki kitleler’in Nejat’a pazarlama hedeflerine ulaşma konusunda sağladığı avantaj aşağıdakilerden hangisidir?

Nejat, bisiklet satışı yapan bir web sitesinin yöneticisi. Bu segmentte satışları artırmak için bir Google Ads Görüntülü Reklam Ağı kampanyası kullanıyor ve hedefleme seçeneği olarak Pazardaki kitleler’i belirliyor.

Pazardaki kitleler’in Nejat’a pazarlama hedeflerine ulaşma konusunda sağladığı avantaj aşağıdakilerden hangisidir?

  • Orijinal bir yeniden pazarlama listesindekine benzer kullanıcılar bulması.
  • Sunduklarıyla en çok ilgilenen kitlelerle arasında bağlantı kurması.
  • Kullanıcılara yaşam tarzlarına, ilgi alanlarına ve tutku duydukları konulara göre erişebilmesi.
  • Kullanıcılara beyan edilen ve varsayılan verilerin bir kombinasyonuna bağlı olarak reklam gösterebilmesi.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top