You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Pazarlama bütçesi kısıtlı olan Meltem’in, kullanıcıları belirli bir maliyet dahilinde web sitesine çekebileceği bir strateji izlemesi gerekiyor. Aşağıdaki teklif stratejilerinden hangisi Meltem’in ihtiyaçlarını karşılayabilir?

Pazarlama bütçesi kısıtlı olan Meltem’in, kullanıcıları belirli bir maliyet dahilinde web sitesine çekebileceği bir strateji izlemesi gerekiyor. Aşağıdaki teklif stratejilerinden hangisi Meltem’in ihtiyaçlarını karşılayabilir?

Pazarlama bütçesi kısıtlı olan Meltem’in, kullanıcıları belirli bir maliyet dahilinde web sitesine çekebileceği bir strateji izlemesi gerekiyor.

Aşağıdaki teklif stratejilerinden hangisi Meltem’in ihtiyaçlarını karşılayabilir?

  • Tıklamaları artırma
  • Hedef gösterim payı
  • Hedef edinme başına maliyet (ibm hedefi)
  • Reklam harcamalarından elde edilen gelir hedefi (Hedef ROAS)

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top