You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Sinan, reklamlarını oluşturmak için Google Akıllı Görüntülü Reklam kampanyasını kullanıyor. Google Akıllı Görüntülü Reklam kampanyaları, Sinan’a aşağıdaki avantajlardan hangisini sağlar?

Sinan, reklamlarını oluşturmak için Google Akıllı Görüntülü Reklam kampanyasını kullanıyor. Google Akıllı Görüntülü Reklam kampanyaları, Sinan’a aşağıdaki avantajlardan hangisini sağlar?

Sinan, reklamlarını oluşturmak için Google Akıllı Görüntülü Reklam kampanyasını kullanıyor.

Google Akıllı Görüntülü Reklam kampanyaları, Sinan’a aşağıdaki avantajlardan hangisini sağlar?

  • Reklam biçimleri, doğrudan Sinan’ın veri feed’lerinden alındığı için boyutları, yerleşimleri ve ekran yönlerini tamamen kontrol edebilir.
  • Reklamlar, Sinan’ın web sitesi veri akışları ile en alakalı resimler ve açıklamalar eşleştirilerek Google içerik sağlayıcıları tarafından otomatik olarak oluşturulur.
  • Reklamlar, Sinan’ın özel boyutlu başlıkları, açıklamaları, logoları ve görüntüleri ile manuel olarak oluşturulabilir.
  • Reklamlar, Sinan’ın sağladığı başlıklar, açıklamalar, logolar ve resimler gibi yapı taşlarından otomatik olarak oluşturulur.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top