You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Tülin, internette oyuncak satışı yapan bir mağazanın pazarlama müdürü. 25 ila 34 yaş arasındaki ebeveynlere erişmek için bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturuyor. Tülin, pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki hedefleme seçeneklerinden hangisini kullanmalıdır?

Tülin, internette oyuncak satışı yapan bir mağazanın pazarlama müdürü. 25 ila 34 yaş arasındaki ebeveynlere erişmek için bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturuyor. Tülin, pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki hedefleme seçeneklerinden hangisini kullanmalıdır?

Tülin, internette oyuncak satışı yapan bir mağazanın pazarlama müdürü. 25 ila 34 yaş arasındaki ebeveynlere erişmek için bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturuyor.

Tülin, pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki hedefleme seçeneklerinden hangisini kullanmalıdır?

  • Özel Yakın İlgi Alanı kitleleri
  • Demografik hedefleme
  • Pazardaki kitleler
  • Yakın ilgi alanı kitleleri

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top